top of page

Antiage & Regeneration 3x

Tato speciální procedura obsahuje na míru sestavený koktejl, jehož pozitivní působení je patrné především na pleti, která se projasňuje. Postupně se vyhlazují drobné vrásky, tmavé kruhy i váčky pod očima mizí a snižuje se tvorba pigmentových skvrn. Následně i tělo samo pocítí dávku speciální směsi látek a začne přímo hýřit energií a vitalitou. Mimochodem, poděkují vám i klouby a kardiovaskulární systém.

8 590,-

Podporuje zdraví kloubů a kardiovaskulárního systému  

Poskytuje regeneraci po náročném programu

Zjasní a vyhladí pleť, podporuje zdraví vlasů kůže a nehtů

Glutathion odstraňuje bakterie plísně a toxiny z těla

Zlepšuje paměť a chrání před depresí

Zlepšuje vitalitu a energii celého těla

Zmenšuje známky stárnutí a zrychluje rekonvalescenci

Podporuje nervovou soustavu a imunitu

Kdo by nechtěl zastavit stárnutí? Kosmetika, drobné zásahy… všechno však začíná a končí uvnitř těla v hlubokých strukturách kůže, kam se žádný krém nedostane. Procedura Antiage & Regenerace je připravena na míru všem, kteří touží nejen po zdraví, ale i po kráse. Pozitivní působení těchto na míru připravených koktejlů je nejdříve patrné především na pleti, která se projasňuje. Postupně se vyhlazují drobné vrásky, tmavé kruhy a váčky pod očima mizí a snižuje se tvorba pigmentových skvrn. Následně i tělo samo pocítí dávku speciální směsi látek a začne přímo hýřit energií i vitalitou. Mimochodem, poděkují vám i klouby a kardiovaskulární systém.

Benefity

Antiage & Regeneration 3x

Infuzi Antiage & Regeneration doporučujeme tehdy, když:

Chcete zastavit příznaky stárnutí

Pociťujete únavu a vyčerpání

Potřebujete regenerovat po výkonu

Jste aktivní sportovec

Trpíte potížemi s pletí

Jste aktivní sportovec

Potřebujete energetický boost

Potřebujete preventivně pečovat o své zdraví

Vitamin C - 3,75 G, Fyziologický roztok NaCl 0,9% 100 ml, Vitamíny A, E a Biotin, Vitamíny skupiny B, Vitamín D3, Plasmalyte roztok 500ml. Přesněji: Vitamín A (retinol palmitát): 3500 IU, Vitamín D3 (cholekalciferol): 220 IU, Vitamín E (DL-α-tokoferol): 10,20 mg, Vitamín C (kyselina askorbová): 125 mg, Thiamin (vitamín B1 jako kokarboxyláza tetrahydrát): 5,80 mg, Riboflavin (vitamín B2 jako riboflavin sodná sůl dihydrát): 5,67 mg, Pyridoxin (vitamín B6 jako hydrochlorid): 5,50 mg, Cyanokobalamin (vitamín B12): 6 µg, Kyselina listová: 414 µg, Dexpanthenol (vitamín B5): 17,25 mg, Niacinamid (vitamín B3): 46 mg, Biotin: 69 µg. Komplexní zdroj tekutin obsahující sodík, draslík, hořčík, chlorid, octan a glukonát. Magnesium sulfuricum BBP 1000 mg (hořčík). GLUTHATION, hlavní antioxidant obsahující aminokyseliny jako je glutamin, glycin a cystein. 9 esenciálních stopových prvků: Zinek (10 mg), Měď (300 µg), Mangan (55 µg), Fluorid (950 µg), Jod (130 µg), Selen (70 µg), Molybden (20 µg), Chrom (10 µg), Železo (1 mg)

Složení:

Lidé, kteří netrpí nedostatkem vitamínů nebo minerálů, berou určité léky nebo mají závažná onemocnění, by měli před zahájením intravenózní vitaminové terapie vyhledat radu od svého lékaře. Detailní upozornění a kontraindikace jsou k dispozici na požadavek.

Antiage & Regeneration

2 990,-

Antiage & Regeneration 5x

14 490,-

Varianty balíčku Antiage & Regeneration

3x Antiage & Regeneration

Informujte se o naší dostupnosti a zarezervujte si datum a čas, který vám bude vyhovovat.

Rezervace Antiage & Regeneration

Copyright 2024 VITAHIT. Všechna práva vyhrazena.

Kontakt

Kde se nacházíme

+420 728 555 318

Chlumčanského 497/5

180 00 Praha 8

  • instagram-01
  • instagram-02
bottom of page