top of page

Působí antioxidačně

Obnovoují střevní mikrobiom

Podporují

zdraví jater

Posiluje přirozenou imunitu těla

Vytváří zoologickou ve střevech

Probiotika jsou živé organismy a v přiměřeném množství příznivě podporují naše zdraví. Jedná se o bezpečné, laboratorně prověřené přátelské bakterie, které přirozeně obývají náš trávicí trakt a příznivě ovlivňují vývoj střevního mikrobiomu. Pomáhají rozkládat potravu, vstřebávat živiny a enzymy a přispívají k celkovému zdraví organismu. Pokud se naruší rovnováha mezi přátelskými, tedy užitečnými bakteriemi a těmi škodlivými, dochází nejen k potížím s trávením, ale i k závažnějším onemocněním, jako jsou například záněty, alergie, rakovina nebo úzkosti a nadměrný stres.

12

100%

99%

kmenů kultur

BIO kvalita

vstřebatelnost

Tekutá probiotika VITAHIT PROBIOTICS jsou 100% přírodní probiotika bez chemie, neobsahují běžná aditiva a alergeny. Jsou vyráběna z matečních kultur mikroorganismů vybraných tak, aby kopírovaly základní skladbu mikroorganismů v našich střevech. Obsahují až 12 pečlivě kalibrovaných kmenů prospěšných střevních bakterií. Složení probiotik vychází z dlouhodobých výzkumů a testování. Hodí se také pro jedince s dietami, jako jsou paleo, keto, bez lepku, sóji nebo laktózy. Neobsahují GMO.
VITAHIT PROBIOTICS vynikají vysokou úrovní přežití probiotických kmenů v zažívacím traktu. To znamená, že mohou poskytnout maximální prospěch vašemu tělu.

Obsahují rovněž důležitá prebiotika, která slouží hlavně jako potrava pro probiotické kmeny, čímž jim pomáhají přežít a dále růst v trávicím traktu. Společně pak dělají všechno pro to, aby vaše imunita fungovala jako přirozený ochranný štít a celkově jste se cítili skvěle.

Pro výrobu tekutých probiotik VITAHIT PROBIOTICS je mimo jiné využita melasa typu Blackstrap z ekologických plantáží v Paraguayi. Ta obsahuje méně cukru a více mikro- a makroelementů. Melasa je navíc jedním z nejbohatších rostlinných zdrojů železa, obsahuje i vápník, chrom, fosfor, draslík, hořčík a také zinek.

Až 12 důležitých probiotických kultur, které jsou základním stavebním kamenem probiotik VITAHIT PROBIOTICS
Naše výzkumné týmy pečlivě vybírají kmeny bakterií, které jsou nejúčinnější a nejvhodnější pro podporu vašeho zdraví. Probiotika v našich produktech jsou dobře snášena a mají minimální vedlejší účinky.

Bacillus subtilis

snažší příjem živin a lepší trávení

Bifidobacterium longum

zdravý trávicí trakt

Lactobacillus casei

podpora absorpce důležitých živin

Bifidobacterium animalis posílení imunity

Lactobacillus acidophilus proti onkologické činidlo

Lactobacillus fermentum

podpora imunity a antioxidační účinky

Lactobacillus plantarum

protizánětlivé a antibakteriální účinky

Streptococcus thermophilus

podpora imunity

Lactobacillus delbrueckii

antibiotické a antipatogenní účinky

Lactococcus lactis produkce kyseliny mlečné antibakteriální účinky

Saccharomyces cerevisiae

proti Helicobacter pylori, Crohnové nemoci a Ulcerózní kolitidě

Bifidobacterium bifidum

reguluje pH

PROBIOTICS

INFUZIONIST

Copyright 2024 VITAHIT. Všechna práva vyhrazena.

Kontakt

Kde se nacházíme

+420 728 555 318

Chlumčanského 497/5

180 00 Praha 8

bottom of page